Competitors

  • Samira Ahmed (United Kingdom)
  • Gilles Antoine (France)
  • Yassine Azzouza (Belgium)
  • Andrei Badiu (Romania)
  • Pete Barnish (United Kingdom)
  • Tina Bergman (Sweden)
  • Jennifer Bradley (United Kingdom)
  • Larissa Chankseliani (Canada)
  • Jens Arne Christiansen (Denmark)
  • Frank Chu (United Kingdom)
  • Altie Clark (South Africa)
  • Peter Clist (United Kingdom)
  • Mick Concannon (United Kingdom)
  • Annie Dougall (United Kingdom)
  • Matthias Ehrhardt (Germany)
  • Gilbert Espino (United States)
  • Therese Falk (Norway)
  • Juerg Fehr (Switzerland)
  • Mario Feist (Germany)
  • Scott Field (United States)
  • Kristina Finch (Germany)
  • Barry French (United Kingdom)
  • Mark Gallen (United Kingdom)
  • John Hammond (United Kingdom)
  • Maria Bonne Hansen (Denmark)
  • Will Hardy (United Kingdom)
  • Sue Hardy (United Kingdom)
  • Marc Hertoghs (Belgium)
  • David Ickringill (Spain)
  • Hugues Jacquemin (Belgium)
  • Dan Jensen (Denmark)
  • Kisha Josie (United Arab Emirates)
  • Gamel Kamli (United Kingdom)
  • Stefan Kapellen (Germany)
  • Christina Khinast (Austria)
  • Peter Kleist (Denmark)
  • Siawhua Lim (Malaysia)
  • Jakob Ljungberg (Denmark)
  • Helena Mattheyses (Belgium)
  • Alasdair Moore (United Kingdom)
  • Margaret Morgan (United Kingdom)
  • Paul Morgan (United Kingdom)
  • Pia Neve (Denmark)
  • Nils Nyrup (Denmark)
  • John O'Sullivan (Ireland)
  • Kim Olsen (Norway)
  • Soon Seng Ong (Malaysia)
  • Frank Oushoorn (Belgium)
  • Walter Packolet (Belgium)
  • Pieter Palmans (Belgium)
  • Danny Palmers (Belgium)
  • Manuel Pastor Ortiz (Spain)
  • Janet Payne (United Kingdom)
  • Timothy Peplinski (United Kingdom)
  • Ray Raper (United Kingdom)
  • Sam Reed (United Kingdom)
  • Peter Robinson (United Kingdom)
  • Joanne Rodda (United Kingdom)
  • Dietmar Rosenau (Germany)
  • Warny Saurbrey (Denmark)
  • Kristof Spiessens (Belgium)
  • Gareth Stride (New Zealand)
  • Dean Thompson (United Kingdom)
  • Michael Thompson (United Kingdom)
  • Neil Thubron (United Kingdom)
  • Robert Treadwell (United Kingdom)
  • Barbara Trechslin (Switzerland)
  • Judy Trier (United States)
  • Steven Van Campenhout (Belgium)
  • Ronny van Dessel (Belgium)
  • Laura Watson (United Kingdom)
  • Kevin Webber (United Kingdom)
  • Johnny Wulff (Denmark)